Prohlížeč map - WebMap®

Úvod  Předchozí  Další   Tisk této stránky

Podporované prohlížeče:

Internet Explorer 6 a vyšší
Mozilla Firefox

Využití všech funkcí je podmíněno povolením cookies ve vašem prohlížeči. Funkčnost stránek je zachována i při vypnutých cookies, ale výrazně se sníží komfort především administrace.

Pro správné zobrazení mapové části je na vašem počítači nutná instalace bezplatného softwaru Java - Runtime Environment - JRE.

V případě, že nepřejete používat JAVA virtual machine pro zobrazení mapového prohlížeče, aplikace Vám nabízí přepnutí do jednoduchého HTML klienta pro práci s mapou. HTML klient je automaticky aktivován v případě, že nemáte nainstalovanou podporu JAVA virtual machine. V případě, že nedojde k automatické aktivaci (text HTML v horní liště je zvýrazněn červeně), proveďte prosím aktivaci manuálně a to jednoduchým kliknutím na text HTML v horní liště.

Poslední verze JAVA vyžadují certifikát pravosti vydavatele aplikace, v současné době tento certifikát vyřizujeme, proto prosíme, po objevení dialogu potvrďte pravost tlačítkem "always". Za uvedenou nepříjemnost se omlouváme a doufáme, že nebude překážkou v používání této aplikace.

Dokumenty připojené k databázi aplikace, jsou ve formátu PDF, pro správné zobrazení musíte mít instalován bezplatný prohlížeč Adobe.

V této části příručky se seznámíte se základními prvky ovládání mapového prohlížeče

 

 

Potřebujete poradit jak pracovat s programen WebMap®?
Popis základních navigačních tlačítek, pomocí kterých se můžete pohybovat nad mapou a vyhledávat informace o prvcích na mapě zobrazených.